فراهم شدن شرایط تجاری سازی محصولات دانش بنیان

فراهم شدن شرایط تجاری سازی محصولات دانش بنیان

daneshbonyan005

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه های مانند اینوتکس می تواند بستر ساز تجاری سازی محصولات دانش بنیان باشد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی، در بازدید از ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۱۷ گفت: در حال حاضر می بینیم همکاری تنگاتنگی بین شتاب دهنده ها، ایده پردازها  و استارتاپ ها وجود دارد و ایده در این فرایند تبدیل به محصول می شود و بعد از آن با یک برنامه ریزی مناسب به حوزه صنعت تحویل داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه این روند یک ابتکار خوبی است، خاطر نشان کرد: همچنین ادامه این رویه می تواند برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها اشتغال زایی فراوانی داشته باشد تا در نهایت اقتصاد مبنتی بر دانش محقق شود.

زاهدی با تاکید بر تاثیر زیاد چنین نمایشگاه هایی در تجاری سازی محصولات دانش بنیان عنوان کرد: این نمایشگاهها می تواند بستر ساز برای تجاری سازی محصولات دانش بنیان باشد و باید رایزنی ها با خارج از دانشگاه مانند صنعت مربوطه و سرمایه گذار صورت گیرد تا تشویق شده و به این زمینه وارد شوند.

زاهدی بیان کرد: کاملا باور دارم که این نمایشگاه ها زمینه ساز خوبی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان و تجاری سازی محصولات فناورانه ای پیشرفته (های تک) هستند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

 آدرس:
خراسان رضوی - مشهد - ابتدای بلوار پیروزی - جنب میدان شهید کاوه (جام عسل) - دانشکده فنی و مهندسی مشهد (شهید محمد منتظری) - مرکز تحقیقات کارآفرین (تک) - شرکت تدبیرگران کارآفن صنعت (تک)

با ما در تماس باشید