ارائه خدمات مشاوره حقوقی و برندسازی به شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری

ارائه خدمات مشاوره حقوقی و برندسازی به شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد از ارائه خدماتی نظیر مشاوره‌های حقوقی، نحوه برندسازی، چگونگی ثبت اختراع و ... به شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این پارک خبر داد.

 

به گزارش ایسنا،‌ دکتر توکلی با اعلام این مطلب به توسعه فعالیت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: تاکنون حدود 37 شرکت در این پارک مستقر شده و 400 درخواست نیز در حال بررسی است.

وی در ادامه درباره نحوه پذیرش شرکت‌های دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد نیز گفت: شرکت‌ها باید یک طرح قابل قبول ارائه دهند تا در مرکز رشد پذیرش شوند و اگر این مراکز بخواهند در قالب شرکت دانش بنیان در این پارک مستقر شوند باید یک نمونه تجاری سازی شده از طرح پژوهشی خود ارائه کنند.

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد همچنین درباره خدمات ارائه شده در این پارک نیز گفت: در پارک مذکور 21 میز ارائه دهنده خدمات به پژوهشگران در نظر گرفته شده است که تاکنون چهار میز به ارائه خدماتی مانند مشاوره تجاری سازی، مشاوره ثبت اختراع، مشاوره های حقوقی و حسابداری پرداخته اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، دکتر توکلی با بیان اینکه پس از حضور شرکت‌ها در پارک‌های علم و فناروی به آنها فرصتی بین دو تا شش ماه برای ارتقا داده می شود، افزود: در این مدت پارک نیز کمک‌هایی شامل نحوه پیدا کردن بازار محصولات، چگونگی برند سازی و ... به پژوهشگران ارائه خواهد داد.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

 آدرس:
خراسان رضوی - مشهد - ابتدای بلوار پیروزی - جنب میدان شهید کاوه (جام عسل) - دانشکده فنی و مهندسی مشهد (شهید محمد منتظری) - مرکز تحقیقات کارآفرین (تک) - شرکت تدبیرگران کارآفن صنعت (تک)

با ما در تماس باشید