ارائه خدمات مختلف به منازل تنها با چند کلیک

ارائه خدمات مختلف به منازل تنها با چند کلیک

محققان کشور در راستای توسعه استارتاپ‌های نوین این بار خدماتی را بر بستر فناوری اطلاعات عرضه کردند که علاوه بر انجام برخی از امور منازل، خدماتی را برای جابه‌جایی بارهای بالای 4 تن را ارائه خواهد داد.

 

دکترحامد تاج‌الدین مجری طرح در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به جزئیات این استارتاپ گفت: در این  کسب و کار ما خدماتی را بر بستر فناوری اطلاعات با عنوان «آچار فرانسه» به منظور ارائه خدمات مختلف به منازل پیاده‌سازی کردیم.

وی با اشاره به ارائه این خدمات، اظهار کرد: برای این منظور افراد با ورود به سامانه ما اقدام به ثبت نام و ثبت سفارس در آن می‌کنند و ما با ارائه این سفارشات به افراد متخصص که به آنها «آچار فرانسه‌» می‌گوییم خدمات بر اساس سفارشات ارایه خواهد شد.

تاج‌الدینی با بیان اینکه خدمات ما در 8 دسته پذیرایی، مراقبت و نگهداری، نظافت، تعمیرات منزل، بازساری منزل، جا به جایی اثاث، باغبانی و خدمات رایانه‌ای ارائه می‌شود، خاطر نشان کرد: پس از ثبت سفارش از سوی کاربران، سفارشات به صورت اتوماتیک به «آچار» ها ارسال می‌شود و به محض تایید، پیامکی به فرد سفارش دهنده ارسال خواهد شد.

مجری طرح با بیان اینکه در حال حاضر این خدمات در تهران ارائه می‌شود، یادآور شد: نرم افزار این خدمات برای سیستم عامل اندروید آماده شده و برای سیستم عامل IOS‌ در حال بارگذاری است.

تاج‌الدینی خدمات دوم این استارتاپ را پلت فرمی دانست که دو سمت بازار یعنی تولید کنندگان کالا و صاحبان کارخانه با دارندگان خودروهای سنگین چون خاور و تریلی با یکدیگر متصل می‌کند.

این محقق با بیان اینکه در این خدمت بارهای بیش از 4 تن جا به جا می‌شوند، اضافه کرد: برای این منظور افراد در سامانه ثبت نام می‌کنند. اپراتور با فرد و یا کارخانه تماس می‌گیرد و بعد از تایید نهایی، سفارش وی ثبت و قیمت گذاری خواهد شد.

تاج‌الدینی ادامه داد: به منظور توسعه این کسب و کار شبکه بزرگی از رانندگان خودروهای سنگین ایجاد شده و در حال توسعه و گسترش است.

مجری طرح با تاکید بر اینکه این خدمات مجهز به سیستم ردیابی است، گفت: از این طریق می‌توانیم در هر زمانی اعلام کنیم که خودرو در چه مکانی قراردارد و از چه مسیرهایی عبور کرده است.

به گزارش ایسنا، این استارتاپ از سوی حامد تاج الدینی از محققان ایرانی مقیم خارج که به کشور بازگشته است، پیاده سازی شده است.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

 آدرس:
خراسان رضوی - مشهد - ابتدای بلوار پیروزی - جنب میدان شهید کاوه (جام عسل) - دانشکده فنی و مهندسی مشهد (شهید محمد منتظری) - مرکز تحقیقات کارآفرین (تک) - شرکت تدبیرگران کارآفن صنعت (تک)

با ما در تماس باشید